اخبار اخبار بازی

بازی جهان باز Wild West Online جای خالی RDR2 را روی رایانه‌های شخصی پر خواهد کرد

نوشته شده توسط تیم تحریریه

روز گذشته تصویری در فضای مجازی انتشار یافت و شایعه شد که مربوط به Red Dead Redemption 2 است. این تصویر شباهت بسیار زیادی به آنچه که از Red Dead Redemption 2 می‌شناسیم دارد. تصویر یک گاوچران شبیه به «جان مارستون» در دنیایی وسترن که سر و صدای زیادی به پا کرد. حال مشخص شده است که این تصویر مربوط به بازی دیگری به نام Wild West Online است. Wild West Online عنوانی آنلاین چند نفره خواهد بود و قرار است برای رایانه‌های شخصی ساخته و عرضه شود. این بازی برای تامین بودجه مورد نیاز ساخت خود، اواخر این ماه وارد کیک استارتر می‌شود.

از آنجایی که «راک‌استار» هیچگاه Red Dead Redemption را برای رایانه‌های شخصی منتشر نکرد، می‌توان امیدوار بود تا این بازی جای خالی  RDR را بر روی PC پر کند.

بازی قرار است توسط استدیوی جدیدی به نام ۶۱۲ Games ساخته شود که کارکنان آن در گذشته بر روی بازی‌هایی همچون Crysis و League of Legends کار کرده‌اند.

Wild West Online  عنوانی در سبک آنلاین چندنفره (MMO) جهان باز خواهد بود و به نظر می‌رسد قصد دارد چیزی فراتر از بخش چند نفره‌ی RDR2 باشد. یکی از ویژگی‌های این بازی سیستم قانون بازی است. به عنوان مثال اگر در دنیای بازی مرتکب جرمی شوید همانند Grand Theft Auto ستاره تحت تقعیب دریافت خواهید کرد. هنگامی که بیش از حد دست به جنایت بزنید، بازیکنان دیگر برای سر شما جایزه می‌گذارند. سازندگان بازی گفته‌اند در صورتی که مبلغ زیادی در کیک استارتر این بازی جمع شود آنها بازی را گسترش خواهند داد و ویژگی‌های جدیدی مانند سرقت از قطار را به بازی اضافه می‌کنند.

Wild West Online در تاریخ ۲۶ مه به صورت کامل معرفی خواهد شد. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده این بازی را مشاهده کنید.

درباره نویسنده

تیم تحریریه

دیدگاهتان را بنویسید