E3 اخبار بازی

E3 2017: بازی Assassin’s Creed Origins به صورت رسمی معرفی شد

mm
نوشته شده توسط احمدرضا آوار

«یوبیسافت» بالاخره پس از شایعات فراوان منتشر شده از نسخه جدید Assassin's Creed در حالی که همایش «مایکروسافت» در حال برگزاری بود، با نام Assassin's Creed Origins رونمایی کرد.

 بنا به گفته یوبیسافت، شایعات بازی کاملا درست بوده‌اند و این بازی در مصر باستان جریان خواهد داشت. Assassin's Creed Origins از عناصر نقش آفرینی عمیقی بهره خواهد برد. شخصیت اصلی بازی Bayek نام دارد و یک داروغه مصری است. Bayek در حال برگشت به خانه خود در شهر Siwa است تا یک پیش گوی قلابی به نام Medunamun را به قتل برساند.

Assassin's Creed Origins در تاریخ ۲۷ اکتبر سال ۲۰۱۷  برای پلی استیشن ۴، اکس باکس وان، اکس باکس وان ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین یوبیسافت تریلری از گیمپلی این بازی منتشر کرد. در تریلر بازی شاهد به کار رفتن عناصر خاص و جدیدی در بازی همچون یک عقاب قابل کنترل و سیستم ارتقا بهبود یافته‌ای هستیم در کنار نسخه استاندارد بازی، نسخه‌ای به نام Gold Edition برای بازی عرضه خواهد شد که علاوه بر بازی اصلی شامل یک Deluxe Pack، Season Pass و «استیل بوک» است. هنوز به طور دقیق مشخص نشده که این نسخه از بازی چه پاداش و ویژگی‌هایی را برای خریداران در پی خواهد داشت.

 

درباره نویسنده

mm

احمدرضا آوار

زندگی کوتاه تر از آنست که بخواهی نگران چیزی باشی

دیدگاهتان را بنویسید