اخبار اخبار بازی

رکورد شکنی Fifa 18 در اولین هفته عرضه آن

نوشته شده توسط hosseinmemari

بازی Fifa 18 که به تازگی برای همه‌ی پلتفرم‌ها منتشر شده است، توانست موفقیت خوبی را کسب کند. کمپانی EA در تاره‌تزین گزارش خود، اعلام کرد که بازی Fifa 18 در اولین هفته بعد از زمان عرضه، موفق شد که یک میلیون و ششصد هزار بازیکن را به خود جذب کند. آمار این تعداد پلیر و بازیکن، از تمامی پلتفرم‌ها است. در ادامه با پازمگ همراه باشید.

کمپانی EA به این مناسبت، در توییتر اعلام کرد که تعداد بسیار زیادی بازیکن و پلیر، مشغول بازی کردن Fifa 18 هستند. این توییت، همان چیزی است که EA بنابر این تعداد بازیکن، به آن اشاره کرده است. آن‌ها اعلام کرده‌اند که نمی‌دانند این تعداد بازیکن در هفته اول انتشار Fifa 18 را چگونه با تعداد بازیکن‌های هفته اول Fifa 17 و عناوین قبلی مقایسه کنند (منظور آن‌ها رکورد شکنی Fifa 18 در سری عناوین Fifa است).

Fifa 18 برای PC و کنسول‌های PS4 ،Xbox One و نینتندو سوئیچ عرضه شده و همچنین برای کنسول‌های نسل قبل نیز در دسترس است. اولین به روز رسانی و آپدیت این بازی، در این هفته برای PC منتشر خواهد شد که در سیستم و ویژگی‌های بازی، تغییرات و بهبودهایی رخ خواهد داد. در حال حاضر، Fifa 18 تنها بازی فوتبالی حرفه‌ای منتشر شده نیست زیرا بازی PES 2018 نیز اخیرا در کنار Fifa 18، عرضه شده است.

منبع: GameSpot

درباره نویسنده

hosseinmemari

دیدگاهتان را بنویسید