اخبار اخبار بازی

Street Fighter V: Arcade Edition در آمازون لیست شد

mm
نوشته شده توسط ArtemiX

Street Fighter V: Arcade Edition در وبسایت آمازون لیک شد. در ادامه با پازمگ همراه باشید.

بازار شایعات در رابطه با عرضه آپدیت بزرگی بر عنوان Street Fighter همچنان داغ است و در جدیدترین اخباری که به گوش می‌رسد، این آپدیت، نام این عنوان را به Street Fighter V: Arcade Edition تغییر خواهد داد و تغییرات بزرگی را به همراه خواهد داشت.

به تازگی این عنوان در وبسایت آمازون لیست شده است که خبر از عرضه آن در تاریخ ۱۶ ژانویه ۲۰۱۸ (۲۶ دی ماه) می‌دهد. اطلاعاتی برای این محصول نیز ارائه شده است:

  • بخش Arcade Mode: این بخش به بازیکنان اجازه خواهد داد تا همانند عناوین کلاسیک سری SF، از بین ۶ مسیر مشخص شده، یکی را برگزیده و به مبارزه بپردازند.
  • بخش Gallery: هزاران تصویر و پرتره که با پیشرفت در بخش Arcade Mode باز می‌شوند، در این قسمت قابل رویت خواهند بود.
  • بخش Extra Battle: این بخش شامل چالش های زمان داری خواهد بود که با پشت سر گذشتن آن ها، لباس های جدیدی برای شخصیت باز خواهد شد.
  • V-Trigger جدید: هر شخصیت به V-Trigger دوم دستیابی پیدا خواهند کرد که عمق بیشتری به گیم پلی بازی می‌دهد.
  • جلوه های بصری جدید: رابط کاربری بازی به طور کامل دستخوش تغییرات شده و شاهد رنگ بندی های جدید و همچنین افکت های خاصی پیش و پس از هر مسابقه خواهیم بود.

طبق توضیحات دیگری که ارائه شده است، این آپدیت برای تمامی دارندگان کنونی Street Fighter V به صورت مجانی عرضه خواهد شد و شاهد مجزا شدن بازیکنان نخواهیم بود.

Street Fighter V در ژانویه سال ۲۰۱۶ عرضه شد و علیرغم داشتن گیم پلی قدرتمند و جلوه های بصری عالی، با نقدهای متوسطی روبرو شد که نبود بخش Arcade Mode بیشترین بازخورد منفی را از جانب طرفداران به همراه داشت. این عنوان از قابلیت Cross Play بهره می‌برد که اجازه می‌دهد دارندگان کنسول PS4 و PC با یکدیگر به بازی بپردازند.

منبع: Gematsu

درباره نویسنده

mm

ArtemiX

دیدگاهتان را بنویسید