اخبار اخبار سینما

نام و اولین پوستر فیلم جدید Jurassic World منتشر شد

mm
نوشته شده توسط امیرتکرو

تاریخ اکران و نام فیلم جدید «دنیای ژوراسیک» مشخص شد. فیلم جدید و دنباله دنیای ژوراسیک، Jurassic WorldL Fallen Kingdom نام گرفته قرار است تا دقیقا در یک سال آینده یعنی ۲۲ ژوئن سال ۲۰۱۸ اکران شود.

 به همراه اعلام نام و تاریخ انتشار، اولین پوستر رسمی از Jurassic World: Fallen Kingdom نیز منتشر شد.  Bryce Dallas Howard، Chris Pratt بار دیگر از برای بازی در قسمت دوم این فیلم بازگشته‌اند. James Cromwell، Toby Jones و Rafe Spall نیز از دیگر بازیگران این فیلم خواهند بود. همچنین Jeff Goldbum که در مجموعه اصلی و کلاسیک Jurassic Park ایفای نقش کرده بود، بار دیگر در نقش خود یعنی Dr. Lan Malcolm ظاهر می‌شود. عبارت (Life finds a Way) که  یکی از دیالوگ‌های اصلی او در مجموعه Jurassic Park به حساب می‌آید بر روی اولین پوستر از Jurassic World: Fallen Kingdom به چشم می‌خورد.

فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom توسم J.A Bayona کارگردانی خواهد شد. از کارهای اخیر او می‌توان به فیلم ترسناک The Orphanage و فیلم درام A Monster Calls اشاره کرد. این در شرایطی است که کارگردان قسمت اول این فیلم یعنی Colin Trevorrow کارگردانی Jurassic World: Fallen Kingdom را نپذیرفته است اما به عنوان نویسنده و تهیه کننده در ساخت این فیلم همکاری خواهد کرد. او در حال حاضر کارگردانی فیلم Star Wars: Episode IX را بر عهده دارد.  

 

فیلم Jurassic World در حال حاضر چهارمین فیلم پرفروش تاریخ سینمای جهان به حساب می‌آید و موفق شده تا فروش ۱٫۶ میلیارد دلار را باکس آفیس جهانی برای خود ثبت کند. Jurassic World اولین فیلم این مجموعه پس از Jurassic Park III در سال ۲۰۰۱ بوده است. در ادامه می‌توانید اولین پوستر منتشر شده از فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom را مشاهده نمایید.

درباره نویسنده

mm

امیرتکرو

امیرحسین تکرو
فعال حوزه رسانه‌ای

دیدگاهتان را بنویسید