اخبار اخبار بازی

نسخه دموی Gran Turismo Sport روز هفدهم مهر ماه عرضه خواهد شد

نوشته شده توسط hosseinmemari

دموی بازی Gran Turismo Sport قرار است نهم ماه اکتبر (هفدهم ماه مهر) عرضه شود و کسانی که منتظر تجربه نسخه نهایی بازی هستند، می‌توانند روز هفدهم ماه اکتبر که مصادف است با روز بیست و پنجم ماه مهر، این بازی را در سه نسخه استاندارد، Limited Edition و Digital Deluxe Edition تهیه کنند. دموی این بازی، تنها در طول ۴ روز در دسترس خواهد بود و از روز دوازدهم ماه اکتبر (بیستم ماه مهر)، دیگر در فروشگاه PlayStation وجود نخواهد داشت. در ادامه با پازمگ همراه باشید.

گیمرهایی که دارای اکانت Plus آمریکا هستند، می‌توانند از روز پانزدهم ماه مهر ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران، دانلود پریلود دمو را شروع کنند تا بتوانند سر موعد مقرر (هفدهم ساعت ۲۲:۳۰)، آن را بازی کنند. کسانی که اکانت معمولی دارند، دیرتر می‌توانند دمو را دانلود کنند. صاحبان این اکانت‌ها، روز هجدهم ماه مهر ساعت ۴:۳۰ به وقت تهران، قادر خواهند بود تا دمو را دریافت کنند. این دمو، روز دوازدهم ماه اکتبر (بیستم ماه مهر) از دسترس خارج خواهد شد.

هیچ خیری در مورد زمان دسترسی دمو برای اکانت‌های Plus و معمولی انگلیس گفته نشده است. هر جقدر که نسخه دمو را بازی کرده و در آن هر چیزی را کسب کنید، همه‌ی آن‌ها به نسخه اصلی بازی اضافه خواهند شد. در این دمو، قادر خواهید بود تا اعتباری به مبلغ یک میلیون دلار را کسب کنید و گاراژ شخصی سازی شده‌ی خود را بسازید و در نهایت، به نسخه نهایی بازی انتقال دهید. بخش‌های قابل بازی این دمو، شامل “اسپورت” و “کمپین یا آرکید” خواهد بود که در کنار آن‌ها، ویژگی‌هایی مانند عکاسی و شخصی سازی پویای ماشین‌ها نیز وجود دارند.

منبع: VG 24/7

 

درباره نویسنده

hosseinmemari

دیدگاهتان را بنویسید