اخبار

قابلیت گیفت کردن بازی‌ها در راه Xbox One است

نوشته شده توسط hosseinmemari

گیفت کردن بازی‌های دیجیتالی Xbox One، اوایل امسال تایید شده بود که هم اکنون این حالت توسط کمپانی «مایکروسافت»، برای برخی از کاربران به صورت آزمایشی قرار داده شده است. طبق گزارش WindowCenteral، برخی از کاربران و صاحبان کنسول Xbox One که از به روز رسانی ۱۷۱۰ آزمایشی این کنسول بهره می‌برند، قادر خواهند بود تا بازی‌های Xbox One را به دوستان خود گیفت کنند. در ادامه با پازمگ همراه باشید.

گزینه “گیفت” بازی‌ها، هم اکنون در کنار گزینه “خرید” آن‌ها قرار گرفته است که شما از طریق ایمیل و یا با گیمرتگ، قادر خواهید بود تا بازی‌ها را همراه با پبام شخصی، ارسال کنید. بقیه‌ی قرایند پرداخت، مانند قبل است. شخصی که بازی را به صورت گیفت با هر دو حالت دریافت کرده باشد، از طریق ایمیل به او اطلاع رسانی خواهد شد. طی آزمایش وب سایت WindowsCentral از صحت گیفت کردن بازی‌ها، این وب سایت اعلام کرد که این حالت به درستی عمل می‌کند. با توجه به اینکه گیفت کردن و یا هدیه دادن بازی‌ها در Xbox One در مراحل آزمایش به سر می‌برد، امکان دارد که قبل از انتشار نسخه نهایی‌اش تغییراتی در آن رخ دهد. در حال حاضر هیچ صحبتی در مورد انتشار نسخه نهایی آن نشده است.

WindowCenteral علاوه بر گزارش گیفت کردن بازی‌ها توسط برخی از کاربران Xbox One، اعلام کرد که برخی از عناوین Windows 10 نیز از این قابلیت برخوردار هستند. گرچه این حالت در Win10، فقط مخصوص بازی‌های Xbox Play Anywhere خواهد بود.

کمپانی «مایکروسافت»، هیچ اطلاعیه رسمی در خصوص دسترسی این حالت برای تمامی کاربرهای Xbox One را تاکنون منتشر نکرده است اما به احتمال زیاد، به زودی در دسترس همگان قرار خواهد گرفت. این قابلیت، امکان دارد که در قالب یک به روز رسانی بزرگ برای Xbox One منتشر شود.

منبع: GameSpot

درباره نویسنده

hosseinmemari

دیدگاهتان را بنویسید