اخبار

آپدیت فریمور ۵٫۰۰ کنسول PS4 هم اکنون در دسترس است

نوشته شده توسط hosseinmemari

به روز رسانی فریمور ۵٫۰۰ کنسول PS4 که از مورد انتظارترین به روز رسانیها به شمار می‌رود، هم اکنون برای دانلود در دسترس است. در ماه ژوئیه امسال، این به روز رسانی معرفی شده بود که بتای آن نیز در ماه اوت، در دسترس همگان قرار گرفت. این به روز رسانی، مناسب کاربرهای فعال PSN است که تنها با حجم ۳۷۴ مگابایت، قابل دریافت خواهد بود. در ادامه با پازمگ همراه باشید.

فریمور ۵٫۰۰، میزبان ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی بوده که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، استریم ویدئوی آنلاین در شبکه Twitch به صورت ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم ریت بر ثانیه است. این قابلیت برای دارندگان کنسول PS4 Pro وجود دارد. قابلیت دیگر این فریمور، به روز رسانی سیستم مدیریت خانواده و سیستم مدیریت اکانت‌ها است که به والدین این امکان را می‌دهد تا به آسان‌ترین شکل ممکن، دیگر اکانت‌ها را مدیریت کنند.

بخش کامینیتوتی و دوستان در شبکه PSN نیز به واسطه‌ی فریمور ۵٫۰۰، ارتقا یافته‌اند. این بخش‌ها به صورتی ارتقا پیدا کرده‌اند که شما قادر باشید دوستان خود را در لیست دلخواه خود، شخصی سازی کرده و قرار دهید. همچنین امکان فالو و یا دنبال کردن حساب‌های کاربری بدون تایید و یا رد کردن آن‌ها، وجود دارد. از دیگر ویژگی‌های این به روز رسانی، می‌توان به شخصی سازی بخش اطلاعیه‌ها (notifications) اشاره کرد که این اجازه را به شما می‌دهد تا پیش نمایش کوچک از پیغام‌ها را خاموش کنید یا آن‌ها را به طور کامل در حین تماشای قیلم، غیر فعال کنید. همچنین رنگ بخش اطلاعیه‌ها را نیز می‌توانید شخصی سازی کنید.

این به روز رسانی، بخش ۵٫۱ و ۷٫۱ صوتی سینمای خانگی را که به صورت مجازی عمل کرده و صدای اطراف را با هدست پوشش می‌دهد، پشتیبانی خواهد کرد که دارندگان هدست واقعیت مجازی سونی، قادر خواهند بود با این حالت به تماشای فیلم با PS VR بپردازند. همچنین این به روز رسانی، تغییراتی را در بخش منوی سریع و یا Quick Menu ایجاد کرده است که اجازه می‌دهد بدون خروج از بازی، از گزینه‌ها استفاده کنید.

منبع: VG 24/7

درباره نویسنده

hosseinmemari

دیدگاهتان را بنویسید