اخبار اخبار بازی

بازی‌های رایگان ماه اکتبر برای صاحبان PS Plus مشخص شدند

نوشته شده توسط hosseinmemari

هم اکنون ماه اکتبر فرا رسیده و طبق رسم همیشگی بازی‌ها رایگان هر ماه برای PlayStation Plus، عناوین رایگان این ماه توسط «سونی» مشخص شدند. یکی از بازی‌های چشمگیر در لیست عناوین رایگان ماه اکتبر، نسخه پنجم از سری بازی‌های «متال گیر سالید» با نام Metal Gear Solid V: The Phantom Pain است. دارندگان اکانت Plus کنسول PS4، قادر خواهند بود که آن را در این ماه به صورت رایگان دریافت کنند. در ادامه با پازمگ همراه باشید.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ادامه‌ی نسخه Ground Zeroes است که این نسخه، مقدمه‌ای برای فانتوم پین به حسای می‌آید. بازی Ground Zeroes نیز در ماه جون سال ۲۰۱۵ برای صاحبان اکانت Plus، رایگان شده بود. علاوه بر این بازی، در این ماه که شاهد جشن هالووین در آن خواهیم بود، کالکشن بازی ترسناک Amnesia نیز برای اکانت‌های Plus به صورت رایگان در دسترس بوده که این کالکشن، شامل Amnesia: The Dark Descent و Amnesia: A Machine for Pigs است.

به لطف حالت خرید Cross-Buy، دو بازی رایگان ماه اکتبر برای کنسول دستی PS Vita را نیز می‌توان برای PS4 دریافت کرد. این دو بازی، Hue و Sky Force Anniversary هستند که باز هم با حالت Cross-Buy، می‌توان Sky Force Anniversary را برای کنسول PS3 به صورت رایگان دریافت کرد. علاوه بر Sky Force Anniversary که صاحبان کنسول PS3 قادر هستند آن را رایگان تجربه کنند، دو بازی Hustle Kings و Monster Jam Battlegrounds نیز جزو عناوین رایگان PS3 خواهند بود.

این ۶ بازی رایگان، از سومین روز ماه اکتبر (امروز) تا هفتم ماه نوامبر در دسترس هستند. همچنین عنوان RIGS: Mechanized Combat League نیز تا روز کفته شده، برای هدست واقعیت مجازی سونی به صورت مجانی قابل بازی خواهد بود. یکی دیگر از خدمات ماه اکتبر برای PS Plus، دانلود بتای اختصاصی بازی Hand of the Gods است که عنوانی spin-off از بازی Smite محسوب می‌شود که همراه آن، یک سری اسکین از هیروها و آیتم‌ و پکیج‌های مخصوص بازی را دریافت خواهید کرد.

بازی‌های رایگان ماه اکتبر به شرح زیر است:

PS4

Amnesia Collection
Hue
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Sky Force Anniversary

PS3

Hustle Kings
Monster Jam Battlegrounds
Sky Force Anniversary

Vita

Hue
Sky Force Anniversary

منبع: Gamespot

درباره نویسنده

hosseinmemari

دیدگاهتان را بنویسید